Pomoc drogowa

Pomoc drogowa

Pomoc drogowa: każdy kierowca miał przypadki, kiedy samochód się zepsuł, utknął na drodze lub w ogóle nie odpalił. Co zrobić w takiej sytuacji? Zadzwonić do naszej pomocy drogowej! Wykwalifikowani pracownicy przyjadą i udzielą fachowej pomocy na drodze. W czasie podróży mogą zdarzyć się różne przyczyny unieruchomienia samochodu.

Nasza firma świadczy usługi pomocy drogowej związane z holowaniem pojazdu oraz wiele dodatkowych form wsparcia z których skorzystało już wielu kierowców. Dysponujemy różnymi lawetami oraz pojazdami specjalnymi do holowania takich pojazdów jak: samochody osobowe i dostawcze, motocykle, quady, kampery, maszyny rolnicze i budowlane, łodzie.

Usługi świadczone przez pomoc drogową

Samochód nie odpala z powodu długiego przestoju lub zostawiłeś włączone światła i akumulator się rozładował? Nie martw się i zadzwoń po pomoc drogową, przyjedziemy i pomożemy Ci uruchomić samochód urządzeniem startowym. Nie używamy przewodów do rozruchu, ponieważ może to doprowadzić do przepięcia i spalenia elektronicznej jednostki sterującej Twojego samochodu. W końcu samochód można uruchomić w inny, bezpieczniejszy sposób.  

Nasi eksperci nie tylko odpalą Twój samochód, ale także zdiagnozują generator i akumulator. Każdy specjalista posiada profesjonalne urządzenie do rozruchu, a także inne specjalistyczne urządzenia do diagnostyki. Samochód jest uruchamiany tylko przez specjalne urządzenie rozruchowe, które ma kilka poziomów ochrony. Jeśli problemem nie jest akumulator, a samochód nie uruchamia się z innych powodów, mamy do dyspozycji serwis naprawy samochodu na miejscu. Każdy specjalista posiada urządzenie do diagnozowania akumulatora, a na miejscu będzie można określić, czy konieczna jest wymiana, czy wystarczy normalne ładowanie.

Mobilny montaż opon zapewnia pomoc drogowa

Koło auta może ulec uszkodzeniu w najbardziej nieodpowiednim momencie, wprost w strumieniu jadących samochodów lub daleko od domu. I nie każdy ma możliwość samodzielnego założenia koła zapasowego lub naprawy opon. Ktoś nie ma w tej materii doświadczenia, nie ma niezbędnych narzędzi. Wyjściem z tej sytuacji będzie montaż opon przez specjalistów naszej pomocy drogowej.

Awaryjne otwarcie samochodu przez pomoc drogową

Często zdarzają się przypadki, gdy nie można otworzyć samochodu z powodu awarii immobilizera lub został zamknięty z kluczykami w środku. Nie każdy będzie mógł samodzielnie otworzyć samochód bez uszkodzeń. Wielu kierowców wpada w panikę, bo wydaje się, że najszybszym sposobem na otwarcie auta jest stłuczenie szyby. Nie podejmuj takich działań i zadzwoń po pomoc drogową. W takich przypadkach nasi specjaliści otworzą pojazd bez uszkodzenia lakieru i szyb.

Czy potrzebna jest diagnostyka w miejscu postoju auta?

Pomoc drogowa
Pomoc drogowa

Dziś wielu kierowców, nawet z wieloletnim doświadczeniem, nie zawsze wie, jak rozwiązać niektóre problemy z samochodem. Ale są sytuacje, w których nie jest jasne, co dokładnie jest zepsute. Nowoczesne samochody są dosłownie wypchane elektroniką i czujnikami, które mają tendencję do psucia się. W takim przypadku nie można obejść się bez specjalnych urządzeń do diagnozowania auta. W końcu nawet po drobnej awarii samochód może się nie uruchomić. Jeśli nie znasz przyczyny awarii lub właśnie zapaliła się kontrolka check engine i samochód przestał jechać zadzwoń po naszą pomoc drogową!

W dzisiejszym świecie każdy zaczyna przyzwyczajać się do zdalnej obsługi lub dostawy. Nie musisz już szukać najbliższego warsztatu samochodowego. Nasza pomoc drogowa oferujemy usługę naprawy samochodu w miejscu postoju niesprawnego auta. Pamiętaj, jeśli Twój samochód zepsuł się na trasie lub w ogóle się nie uruchomił, jesteśmy pod telefonem. Nasi najlepsi specjaliści są gotowi do pomocy 24 godziny na dobę.

Przykłady prac, które można wykonać w drodze 

 • Wymiana świec zapłonowych.
 • Wymiana paska alternatora.
 • Wymiana czujników.
 • Wymiana linki sprzęgła.
 • Naprawa stacyjki.
 • Wymiana cewek zapłonowych.
 • Wymiana reflektorów i żarówek.

Naprawa samochodu z dojazdem do klienta stoi na wysokim poziomie i jest ograniczona jedynie cechami konstrukcyjnymi auta oraz dostępnością części zamiennych.

Jedną z najbardziej pożądanych usług pomocy drogowej jest dostawa paliwa

W pośpiechu zawsze można o czymś zapomnieć, tak samo jest z tankowaniem. Zabrakło paliwa? Nie martw się nasz pracownik przyjedzie i zatankuje Twój samochód w ciągu 15 minut. Rada! Wielu kierowców, widząc, że paliwo już się kończy, nadal się porusza samochodem. Niektórzy zawsze jeżdżą z minimalną ilością benzyny. Jest to bardzo ryzykowne, bo im mniej paliwa w baku, tym szybciej zawiedzie pompa paliwa.

Wyłączanie alarmu samochodu przez pomoc drogową

Każdy kierowca chce chronić swój samochód przed kradzieżą lub otwarciem. Chce uruchamiać i monitorować wszystko na odległość. Uniwersalnym narzędziem do tego jest alarm samochodowy. Jak każde urządzenie, alarm ma tendencję do psucia się. W takich przypadkach, nie zawsze można samodzielnie wyłączyć alarm lub go odblokować.

Kiedy się z nami skontaktować:

 • Auto się nie otwiera.
 • Alarm nie przestaje wydawać dźwięków.
 • Brak połączenia z pilotem.
 • Uruchomienie blokowania alarmu.

Dlaczego powinieneś skorzystać z usługi pomocy drogowej?

We współczesnym świecie samochód to nie tylko środek transportu i luksus, ale także narzędzie do zarabiania pieniędzy. W takich przypadkach pozostawanie bez samochodu oznacza pozostanie bez pieniędzy. W końcu każda osoba ma swój zawód i zadanie na tym świecie. Mamy więc własny zawód – pomoc techniczną na drodze. Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy przyjadą do Ciebie o każdej porze dnia, w dowolnej części miasta, a nawet na autostradzie. Średni czas przyjazdu naszych specjalistów to 15-20 minut.