Rolety dzień noc we Wrocławiu

Powody dla których warto kupić rolety dzień noc we Wrocławiu: dobrze dopasowana regulacja przenikania ilości naturalnego światła w pokoju umożliwia uniknięcia efektu olśnienia i zbytniego nagrzania wnętrza. Dotyczy to lokali mieszkalnych i biurowych z widokiem na słoneczną stronę. Nowoczesne wynalazki projektowe pozwalają z wdziękiem i skutecznie rozwiązać problem. Wystarczy zakupić rolety dzień noc we Wrocławiu, które ze względu na swoją charakterystyczną prążkowaną strukturę nazywa się zebrą.

Korzyści z wyboru rolet dzień noc we Wrocławiu

W przeciwieństwie do innych systemów zaciemniających rolety dzień noc we Wrocławiu składają się z podwójnej warstwy tkaniny, naprzemiennych pasków przezroczystego i gęstego materiału. Użytkownik może przesuwać elementy względem siebie, przepuszczając 50% lub mniej promieni słonecznych. Naprzemienne paski kontrastują lub zgrywają się kolorystycznie. Niezaprzeczalna wartość tych produktów pod względem wygody, praktyczności, łatwości użytkowania.

Rolety dzień noc we WrocławiuDodatkowe zalety rolet dzień noc we Wrocławiu, które wyróżniają je na tle innych produktów, to:

  • Ogromny wybór faktur, kolorów.
  • Uniwersalność montażu: idealne do okien PCV, drewnianych. Do zainstalowania na ścianie, suficie lub na ramach okiennych. W wersji z wierceniem lub bez.
  • Łatwość pielęgnacji (można użyć odkurzacza, miękkiej szczotki lub wilgotnej gąbki).
  • Wizualnie zmieniają otaczającą przestrzeń.

Głównym specyficznym czynnikiem jest wyższy koszt w porównaniu z innymi podobnymi mechanizmami. Wynika to z zastosowania większej ilości tekstyliów i niejednorodności struktury. Wadami rolet dzień-noc są pewne ograniczenia związane z różnorodnością tkanin płóciennych, nieuniknione pionowe lub poziome paskowanie. Nie zaleca się stosowania rolet dzienno-nocnych przy słabym oświetleniu naturalnym, ponieważ blokują one co najmniej połowę strumienia świetlnego. Oczywiście można po prostu całkowicie podnieść roletę, odsłaniając otwór okienny, ale wtedy stracisz prywatność.

Powody, aby kupić rolety dzień-noc we Wrocławiu

Rolety dzień-noc we Wrocławiu to podwójne płótno z naprzemiennymi paskami na tkaninie: prześwitująca siateczka i gęstsza, zaciemniająca. Pociągając za łańcuszek, paski poruszają się względem siebie, dostosowując w ten sposób poziom przezroczystości i przyciemnienia.

Wygodne montowanie

Rolety w kasecie dzień-noc montowane są na oknie plastikowym, drewnianym lub metalowym, bezpośrednio na ramie, dzięki czemu zajmują minimalną powierzchnię użytkową. Dzięki prowadnicom biegnącym po bokach nie zwisają ani nie kołyszą się podczas otwierania i uchylania skrzydła.

Montaż bez wiercenia

Rolety dzień-noc we Wrocławiu można montować na oknie bez przewiercania ramy za pomocą specjalnej taśmy dwustronnie klejącej na bazie pianki. Przy odpowiednim przygotowaniu oprawy (oczyszczenie i odtłuszczenie) opakowanie produktu i prowadnice są bezpiecznie sklejone.

Oszczędzanie przestrzeni

Przy montażu rolet typu dzień-noc na skrzydle plastikowego okna maksymalnie zachowana jest powierzchnia użytkowa pomieszczenia. Dotyczy to szczególnie małej kuchni. Parapet można w całości wykorzystać jako dodatkowy stojak lub półkę, dzięki czemu można obejść się bez klasycznych zasłon i gzymsów.

Łatwy w obsłudze

Podnoszenie i opuszczanie rolety dzień noc z Wrocławia, a także regulacja samego prześwitu odbywa się za pomocą łańcuszka. Nowoczesny mechanizm z miękką i płynną pracą sprawia, że sterowanie jest łatwe nawet dla dziecka.

Możliwość regulacji światła

Ze względu na cechy konstrukcyjne rolet dzień-noc wygodnie jest regulować oświetlenie w pomieszczeniu. Specjalna tkanina produktu składa się z 2 warstw tkaniny, która jest naprzemiennie przeźroczystymi i półprzezroczystymi paskami o różnej szerokości. Pociągając za łańcuszek, górna warstwa tkanki przemieszcza się względem dolnej, w wyniku czego powstaje szczelina.

Łatwość pielęgnacji

Tkaniny na rolety dzień noc we Wrocławiu są impregnowane specjalną antystatyczną substancją, nie są kapryśne w pielęgnacji i praktycznie nie gromadzą kurzu. W razie potrzeby tkaninę można łatwo przetrzeć wilgotną gąbką i wodą z mydłem.

Oryginalny projekt okna

Dzięki zamontowaniu systemu dzień-noc okno zostanie obramowane i ozdobione, w przeciwieństwie do rolet kasetowych z solidną tkaniną. Aby uzyskać niezbędną regulację strumienia świetlnego, nie trzeba całkowicie podnosić tkanin: wystarczy lekko przesunąć paski względem siebie.

Możliwość zdalnego sterowania

Kasetowe rolety dzień-noc we Wrocławiu mogą być wyposażone w napęd elektryczny z pilotem. Nowoczesne silniki mają wbudowany akumulator i nie wymagają kabla elektrycznego. Akumulator można ładować tak samo łatwo, jak inne urządzenia elektroniczne za pomocą adaptera. Przy codziennym użytkowaniu jedno ładowanie wystarcza na ponad 4 miesiące.

Przystępna cena

Obecnie koszt rolet dzień-noc we Wrocławiu jest znacznie niższy niż kilka lat temu i jest całkowicie dostępny dla każdego. Ponadto teraz nie trzeba kupować karnisza i wydawać pieniędzy na szycie zasłon. Jeśli szukasz czegoś oryginalnego, a jednocześnie wygodnego w użytkowaniu, kup rolety dzień noc we Wrocławiu, są one najbardziej odpowiednią opcją.

Możesz również polubić…